HR Specialist s maďarským a anglickým jazykom

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Pracovná oblasť
Ľudské zdroje a personalistika
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 000 - 1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Ak máte skúsenosti v oblasti vzdelávania alebo ste skúsený HR Špecialista a máte záujem zúročiť svoje skúsenosti v prostredí medzinárodnej firmy, ktorá pôsobí v oblasti priemyselnej výroby, máme pre vás ponuku.
Vašou úlohou bude:
Vypracovanie stratégie náboru pracovníkov.
Vedenie pracovných pohovory a výber kandidátov.
Spracovanie a vedenie príslušnej dokumentácie.
Identifikácia a analýza vzdelávacích potrieb zamestnancov, podpora manažérov pri definovaní vzdelávacích a rozvojových potrieb.
Organizácia tréningov a vzdelávania zamestnancov.
Cestovanie v rámci pobočiek spoločnosti.
Pravidelný reporting nadriadeným.
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal spĺňať tieto kritériá:
- skúsenosti na pozícii HR špecialistu, resp. Špecialistu vzdelávania min. 2 roky - PODMIENKOU
- aktívna znalosť anglického a maďarského jazyka – PODMIENKOU
- znalosť MS Office
- organizačné a prezentačné zručnosti
- komunikačné schopnosti na vysokej úrovni
- dôslednosť, kreatívne myslenie, proaktívna a dynamická osobnosť
- samostatná realizácia práce
- časová flexibilita
- ochota cestovať
- VP skup.B
Benefity
Benefity spoločnosti budú predstavené vybraným uchádzačom na osobnom pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk
Tel.: (+421) 55 321 1321