HR MANAŽÉR (výrobná spoločnosť)

Miesto práce
Celé slovensko, Banskobystrický kraj, Žarnovica
Pracovná oblasť
Ľudské zdroje a personalistika, Manažment
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
2 000 - 2 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadáme skúseného HR MANAŽÉRA pre napredujúcu a dynamicky sa rozvíjajúcu výrobnú spoločnosť. Čaká Vás práca plná výziev v medzinárodnom prostredí.
Vašou úlohou bude:
- Definovanie a realizácia HR politiky
- Kompletné riadenie všetkých HR procesov
- Plánovanie a analýza personálnych potrieb spoločnosti
- Výber zamestnancov na všetkých úrovniach
- Kompletná zodpovednosť za pracovno - právnu agendu
- Riadenie systému rozvoja, motivácie, hodnotenia zamestnancov, sociálneho programu
- Dohľad nad ochranou osobných údajov
- Zabezpečenie aplikácie legislatívnych zmien do praxe
- Analýzy a reportovanie
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- Minimálne 3 roky skúseností na podobnej pozícii stredne veľkej výrobnej spoločnosti
- Plynulú znalosť anglického jazyka - PODMIENKA
- Výbornú znalosť zákonníka práce, silné skúsenosti s využitím znalostí v praxi
- Dynamickú osobnosť
- Schopnosť organizácie práce
- Manažérske schopnosti
- Vysokú mieru samostatnosti
- Inovatívne myslenie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk
Tel.: (+421) 37 326 0111