Buď pán dát a spravuj klientske dáta v systéme

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 100 - 1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Ak si rád/rada nápomocný/á, myslíš si, že sa na teba vedia spolahnúť a chcel/a by si odštartovať svoju kariéru vo veľkej spoločnosti, čítaj ďalej.
Budeš zodpovedný/á za:
- Vkladanie údajov týkajúcich sa klientov spoločnosti do systému
- Zodpovednosť za aktualitu údajov
- Kontrola správnosti už zadaných údajov v daných časových intervaloch
- Práca s programom SAP
- Spolupráca s inými oddeleniami v iných krajinách, ktoré ti tieto dáta posúvajú
Požadujeme
Nemusíš mať roky skúseností, ale ak spĺňaš nasledujúce požiadavky, neváhaj a zašli nám svoj životopis:
- Pokročilá znalosť anglického aj francúzskeho jazyka- aby si vedel plynule komunikovať každý deň
- Orientácia na zákazníka, proaktivita
- Orientácia na detail
- Silé komunikačné schopnosti
Benefity
Benefity:
- 13. plat
- Referral bonus
- 5 sick days
- Možnosť home office
- Extra príspevok na stravné lístky
- Bezplatné členstvo v 2 telocvičniach v Bratislave
- Možnosť relokačného bonusu
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk