OBCHODNÝ MANAŽÉR v oblasti INFORMAČNÝCH SYSTÉMOV

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Informatika - software, Informatika - správa systémov, Obchod
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 400 - 2 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre spoločnosť, ktorá sa venuje vývoju podnikových a ekonomických systémov už niekoľko desaťročí, hľadáme vhodného kandidáta na pozícu Obchodného Manažéra.
Vašou úlohou na tejto pozícii bude:
- akvizícia a starostlivosť o zákaznikov v oblasti stredných podnikov
- identifikovanie nových obchodných príležitosti
- osobné stretnutia so zákazníkmi
- zodpovednosť za celé Slovensko
- vytvorenie riešenia na mieru zákazníkovi
- nastavenie stratégií predaja v rámci spoločnosti
- zefektívnenie postupov
- postupné vytvorenie si tímu
- zúčastňovanie sa veľtrhov, konferencií
- analýza trhu a konkurencie
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- 2-3 ročné skúsenosti v oblasti podnikových informačných systémov alebo v e-commerce, eshopy
- základná znalosť podvojného účtovníctva
- znalosť MS Excel
- vodičský preukaz
- skúsenosti s malými a strednými podnikmi
- kretivita, drive, energia, chuť priniesť a zaviesť niečo nové
- chuť postupne sa vypracovať na vedúcu pozíciu
Benefity
- plne preplácaná gastrokarta bez zrážok zo mzdy
- služobný notebook a mobil aj na súkromné účely
- malá spoločnosť budovaná na priateľstve a dôvere
- kariérny a osobný rast prostredníctvom vzdelávania
- teambuldingy, firemné večierky
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111