Manažér kontroly interných procesov

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nové Zámky
Pracovná oblasť
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 500 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre nášho klienta medzinárodné SSC centrum obsadzujeme novú pozíciu v štruktúre - Manažér kontroly interných procesov (Internal Controls Manager).
Hľadáme skúseneho kandidáta s predchádzajúcou pracovnou skúsenosťou na pozícii General Leger z prostredia SSC alebo z pozície Auditor.
Hlavnou náplňou práce na tejto pozícií bude nastavovanie kontrolných mechanizmov vrámci finančných/účtovných procesov na globálnej úrovni.
Požadujeme
Vhodný kandidát na túto pozíciu spĺňa:
- predchádzajúce pracovné skúsenosti z oblasti SSC
- viac ako 2 roky pracovných skúseností na pozícií hlavného účtovníka alebo audítora (BIG4)
- znalosť medzinárodných účtovných štandardov - IFRS
- znalosť programu SAP - FI, CO
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni - bude sa využívať denne v komunikácií s priamym nadriadeným
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk
Tel.: (+421) 37 326 0111