PLÁNOVAČ - ŠPECIALISTA V POTRAVINÁRSKEJ VÝROBE

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Logistika, Obchod, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 400 - 1 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- kordinácia plánovacieho procesu
- spolupráca z ekonomickým a obchodným úsekom
- zadávanie plánu a objednávok do SAP
- operatívne plánovanie produkcie v Poľsku
- zodpovednosť za bezvýpadkovosť tovaru
- spracovávanie reportu nevykrytého sortimentu
- riešenie tovaru a včasné zaistenie obehu tovaru s ohrozenou zárukou
- analyzovanie predaja a úspešnosti plánovania predaja/dopytu
- detailné vyhodnocovanie a analýza predaja u jednotlivých odberateľov
Požadujeme
Kandidát by mal mať hlbokú znalosť v nasledujúcich oblastiach:
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni PODMIENKA
- znalosť programu Excel - PODMIENKA
- skladové hospodárstvo
Benefity
- ponúkame atraktívne zamestnanie v nadnárodnej spoločnosti
- možnosť osobného a profesionálneho rastu
- motivujúce finančné ohodnotenie (od dosiahnutých výsledkov)
- multišport karty
- príspevok na DDS
- stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
- firemné eventy a teambuildingy
- káva a nápoje na pracovisku
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk