MARKETING ASSISTANT

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Marketing a reklama
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 000 - 1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadáme zodpovedného človeka s nadšením pre organizovanie a marketing.
Chceš spolupracovať s obchodnými, produktovými manažérmi a finančným oddelením pri vytváraní marketingových materiálov firmy ? Zareaguj si u nás!
Čo bude tvojou úlohou:
- Marketingová podpora manažérov a účasť pri organizovaní podujatí v rámci marketingových kampaní
- Vytváranie prezentácie o firme pri príležitostí na kongresoch a iných odborných a spoločenských podujatiach
- Objednávanie materiálu na podporou obchodného a marketingového oddelenia
- Vytváranie reportov
- Administratívna podpora obchodného a marketingového oddelenia
Požadujeme
Čo od teba očakávame:
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni - B2
- Administratívnu skúsenosť z korporátnej spoločnosti alebo na pozícii marketing asistent s obdobnou náplňou práce
- Samostatnosť, zameranosť na detaily, dobré komunikačné schopnosti, organizačné schopnosti a flexibilitu
- Pracovať v programe EXCEL na užívateľskej úrovni
Benefity
- Flexi Pass
- multisport karta
- sick days
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk