ANGULAR DEVELOPER

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - software, Služby, Telekomunikácie
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 800 - 3 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Do švajčiarskej spoločnosti, ktorá sa špecializuje na vývoj IT a Telco softvéru, ich inováciu a poradenstvo, hľadáme Fronted developera.
Náplň práce:
- frontend práca na objemnom webovom portáli
- dizajn a vývoj v agilnom tíme s agilnou metodológiou
- riešenie bugov, customizácia, implementácia nových prkov
Techstack:
- Javascript, Typescript, Angular 4+, HTML, CSS
- Jenkins, Git, Jasmine + Karma Unit tests
- Docker, CloudFoundry
- BitBucket, Jira, Confluence
Požadujeme
Kandidát by mal mať:
- pokročilú skúsenosť s programovaním na frontende
- pokročilú znalosť anglického jazyka
- chcieť občasne vycestovať do Švajčiarska
Benefity
- 5 dní dovolenky nadrámec
- sickday
- príležitostný home-office
- finančná pomoc pri presťahovaní sa kvôli práci
- PN preplácaná nad rámec zákona
- jazykové kurzy
- možnosť vybrať si z množstvo finančných príspevkov
- firemné aktivity a teambuildingy
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk