FRONTEND DEVELOPER

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Bankovníctvo, Informatika - software, Telekomunikácie, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 400 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Do slovenskej spoločnosti, ktorá funguje na globálnej úrovni s vlastným meteorologickým softvérovým riešením hľadáme Web Developera.
Náplň práce:
- práca na webových aplikáciách a webových komponentoch na báze HTML, CSS, Javascript
- implementácia webových aplikácii po validácii klienta
- implementácia meteorologických vizualizácii
- kolaborácia s BE developermi + UX dizajnérmi
Požadujeme
Kandidát by mal mať:
- pokročilá znalosť s programovaním v Javascripte
- skúsenosť s responzívnym dizajnom výhodou
- plynulá znalosť anglického jazyka
Benefity
- finančné bonusy a prémie (aj na mesačnej báze)
- flexibilný pracovný čas (10-15)
- home-office
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk