Hľadá sa Právnik pre Obchodné zmluvy - Contract Advisor

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Právo a legislatíva
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 300 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Do medzinárodnej spoločnosti hľadáme šikovného právnika.
Vašou pracovnou náplňou bude:
- práca v medzinárodnom tíme
- zodpovednosť za globálne zmluvy
- vyjednávanie právnych podmienok s dodávateľmi
- zodpovednosť za uzatváranie, kontrolu, aktualizáciu zmlúv
- Participácia na projektoch týkajúcich sa manažmentu zmlúv, procesov a interných systémov
- Poskytovanie odborného právneho poradenstva v oblasti zmluvnej agendy
- Práca v internom systéme
Nástup: ASAP
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- Plynutá úroveň anglického jazyka úroveň B2/ C1
- VŠ právnické vzdelanie
- Min. 2 roky pracovných skúseností s obchodnou zmluvnou dokumentáciou
- Výborné komunikačné schopnosti
- Schopnosť pracovať v tíme a s rôznymi internými systémami
- Flexiibilita a schopnosť prispôsobiť sa dynamickému prostrediu v medzinárodnom korporáte
Benefity
Spoločnosť ponúka tieto benefity:
- Flexibilný pracovný čas
- Možnosť home office po dohode s nadriadeným
- Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
- Zvýhodnený vstup do fitness centra - priamo v budove zamestnávateľa
- Využívanie kaviarne - priamo v budove zamestnávateľa
- Teambuildingové aktivity
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk