PLÁNOVAČ - ŠPECIALISTA V POTRAVINÁRSKEJ VÝROBE

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Logistika, Obchod, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 400 - 1 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máte skúsenosti s plánovaním výroby? Excel je tvoj najobľúbenejší program? Tiež máte radi dynamické pracovné prostredie a troška stresu viete zvládnuť s úsmevom? Tak máme pre Vás zaujímavú pracovnú príležitosť v menšom, priateľskom kolektíve na pozícii PLÁNOVAČA ŠPECIALISTU.
Tvojou náplňou práce bude:
- Koordinácia plánovacieho procesu
- Spolupráca s ekonomickým a obchodným oddelením
- Zadávanie plánu objednávok do SAP
- Operatívne plánovanie produkcie v Poľsku
- Spracovávanie reportu nevykrytého sortimentu
- Analyzovanie predaja a úspešnosti plánovania predaja/dopytu
- Detailné vyhodnocovanie a analýza predaja u jednotlivých odberateľov
Požadujeme
Kandidát by mal mať hlbokú znalosť v nasledujúcich oblastiach:
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni PODMIENKA
- Znalosť programu Excel - pokročilá úroveň - PODMIENKA
- Skladové hospodárstvo
- Komunikatívnosť
- Odolnosť voči stresu
Benefity
Pre svojich zamestnancov majú pripravený bohatý balík benefitov:
- Multisport kartu
- Príspevok na DDS
- Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
- Firemné eventy a teambuildingy
- Káva a nápoje na pracovisku
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk