KOORDINÁTOR MARKETINGU, KLIKNI NA MŇA!

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Marketing a reklama
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 200 - 1 400 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máš už za sebou prvé kroky v oblasti marketingu? Máme tu vynikajúcu pozíciu koordinátora marketingu, ktorý sa bude venovať projektom s nádychom "start-up" v stabilnej spoločnosti. Svoje skúsenosti a vedomosti uplatníš najmä pri:
- Rozvoji marketingových stratégií pri zavádzaní nových produktov na trh
- Tvorbe komunikačného plánu pre jednotlivé produkty, účasti na relevantných promo akciách (rôzne festivaly a podobne)
- Spolupráci s obchodnými partnermi, reklamnými či eventovými agentúrami
- Prieskumoch a analýzach trhu, vyhodnocovaní úspešnosti marketingových stratégií
- Tvorbe a manažmente obsahu na kanáloch sociálnych sietí a mnoho ďalšieho
Požadujeme
Ak spĺňaš nasledovné požiadavky, neváhaj a pošli nám tvoje CV v anglickom jazyku!:
- Máš relevantné vzdelanie a prax v oblasti marketingu aspoň 1 rok - PODMIENKA
- Anglický jazyk ovládaš na úrovni B2 - budeš komunikovať partnermi spoločnosti a prekladať rôzne dokumenty, v angličtine sa jednoducho potrebuješ cítiť komfortne
- Nebojíš sa nových projektov a zodpovednosti
- Premýšľaš kreatívne a skôr ako problém hľadáš riešenia
Benefity
Benefity spoločnosti, budú komunikované na osobnom pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111