Máš zdravý sedliacky rozum a si zbehlý v účtovníctve?

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Poisťovníctvo, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 700 - 2 400 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
V tomto tíme budeš prichádzať do styku s poistkami, ktoré musia byť zaúčtované.
Tím sa zaoberá technickým účtovníctvom a pracuje so zahraničnými partnermi (Spojené kráľovstvo, Holandsko, Nemecko, Španielsko...), ktorým je potrebné nastaviť systémové nahrávanie dát individuálne v súlade s ich požiadavkami a predstavami. Preto je dôležité, aby sa s nimi všetky kroky komunikovali. Ak sa zaslané dáta od partnerov nenačítajú správne do systému alebo nastane chyba, budeš hľadať riešenia a kontrolovať chyby, prípadne ich zaúčtuješ manuálne.
Výsledky sa neskôr skontrolujú a správu zasiela tím samotnému reportingovému oddeleniu. Každý štvrťrok prebieha uzávierka.
Požadujeme
Koho hľadáme?
- Univerzitné vzdelanie v ekonomickom obore
- Minimálne 2 roky skúseností vo finančnom účtovníctve
- Chápanie a schopnosť orientovať sa v komplexných finančných výkazoch
- Aktívna znalosť anglického jazyka na úrovni B2 je nutnosťou, znalosť nemeckého, francúzskeho či španielskeho jazyka je výhodou
- Aktívna znalosť programu MS Excel (pracujeme s ním na dennej báze v rozsiahlych tabuľkách), znalosť VBA je výhodou
- Schopnosť pracovať samostatne v rozrastajúcom sa tíme
- Schopnosť zamyslieť sa nad súvislosťami
Benefity
Firemné výhody:
Medzinárodná spoločnosť ponúka široké spektrum finančných a nefinančných výhod, ktoré predstaví zástupca firmy kandidátovi na osobnom pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111