Material Scientist

Miesto práce
Celé slovensko, Žilinský kraj, Turčianske Teplice
Pracovná oblasť
Veda a výskum, Manažment kvality
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 500 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- podpora projektu z hľadiska laboratórneho testovania, porovnávania technických špecifikácií
- rozvíjanie a udržiavanie nových a existujúcich testovacích metód a noriem
- proces validácie nových materiálov
- podieľanie sa na High-tech rozvoji spoločnosti
Požadujeme
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- schopnosť čitať a porozumieť technickej dokumentácií
- predchádzajúca skúsenosť s aplikovaným výskumom, normami, testovacími postupmi je veľkou výhodou
- samoštúdium technických noriem, výkresov
Benefity
- práca v modernom, rýchlorastúcom prostredí
- možnosť podieľať sa na prudkom vývoji spoločnosti
- pravidelné prehodnotenie platu
- 5 dní extra dovolenky
- Vianočný bonus
- príspevok na DDS
- pravidelné školenia a rozvoj
- jazykové kurzy
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk