HR koordinátor projektov

Miesto práce
Celé slovensko, Žilinský kraj, Námestovo
Pracovná oblasť
Administratíva, Ľudské zdroje a personalistika
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
800 - 1 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce
Pre naše nové projekty v PUNCH Campuse v Námestove hľadáme všestranného človeka. Možnosť dohody pracovať aj na skrátený pracovný úväzok, ponuka je vhodná aj pre mamičky na MD. Potrebujeme kandidáta, ktorý sa nebojí problematiky HR, každodennej práce s ľuďmi, náborov a koordinácie zamestnancov.
- Denná komunikácia s klientom, s HR oddelením, majstrami, vedúcimi liniek
- Operatívne spracovávanie požiadaviek od klienta
- Samostatná koordinácia náborových aktivít
- Alternatívne vyhľadávanie nových zamestnancov, inzercia voľných pracovných miest
- Administratíva – príprava nástupných, výstupných dokumentov dočasne pridelených zamestnancov, spracovávanie dochádzok, podkladov ku mzdám
- Poskytovanie komplexného HR servisu dočasne prideleným zamestnancom
Požadujeme
- Dobré organizačné schopnosti
- Prax na obdobnej pozícii veľkou výhodou
- Maximálna miera samostatnosti
- Schopnosť riešiť ad hoc aj neštandardné situácie
- Znalosť lokálneho prostredia výhodou, aktívne využite osobných kontaktov
Benefity
- Motivujúca výška variabilnej zložky mzdy
- Možnosť kariérneho rastu
- Flexibilný pracovný čas
- Stravné lístky 4,30 €
- Balík na vzdelávanie podľa vlastného výberu až do 470 €
- 3 dni voľna navyše
- 2 Sick days
- Training days v oblasti HR
- Multisport karta
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk