Manažér nástrojárne

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nitra
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Manažment, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 000 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Ako Tool Shop Manager v našej spoločnosti, budete mať na starosti koordináciu skupiny nástrojárov a riadenie ich efektívneho využívania pracovného času. Rovnako je však potrebná identifikácia a plánovanie potreby odborného rozvoja zverených ľudí. Preto potrebujeme silnú osobnosť, ktorá je nielen dobrým manažérom ale aj lídrom a vie svoj tím správne motivovať.
Čo Vás ďalej čaká:
- Zodpovednosť za úsek nástrojárne, analyzovanie a riešenie súvisiacich problémov
- Vytváranie a aktualizovanie pracovných postupov preventívnej údržby foriem a nástrojov
- Zabezpečovanie vykonávania opatrení pre zlepšovanie procesov
- Zodpovednosť za vedenie dokumentácie, príprava konštrukčných výkresov, odborná pomoc pri príprave výkresovej dokumentácie
- Účasť na analyzovaní príčin poruchovosti foriem a nástrojov, prijímaní a implementácii nápravných a preventívnych opatrení ich poruchovosti
- Identifikácia, zrozumiteľná a detailná špecifikácia potrebných náhradných dielov
- Vypracovávanie požiadaviek na náhradné diely a riadenie zásob náhradných dielov
- Konzultácie a riešenie problémov s nástrojmi
- Koordinácia a dohľad nad externými firmami
- Zodpovednosť za dodržiavanie technologických postupov
Požadujeme
Vhodný kandidát na túto pozíciu by mal spĺňať nasledovné požiadavky:
- Ukončené stredné alebo vysokoškolské vzdelanie v odbore: Strojárstvo / Technické zameranie
- Skúsenosti s riadením a vedením tímu nástrojárov
- Schopnosť komplexného riešenia problémov
- Predchádzajúca pracovná skúsenosť na podobnej pozícií podmienkou
- Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na plynulej úrovni výhodou
Benefity
- plat v závislosti od skúseností kandidáta
- 13. a 14. plat
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk