Majster výroby !

Miesto práce
Celé slovensko, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica
Pracovná oblasť
Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 100 - 1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce
Staňte sa aj Vy súčasťou úspešného tímu nášho klienta, medzinárodnej spoločnosti.
- Riadenie a zabezpečenie plynulého procesu výroby v súlade s internými pravidlami spoločnosti
- Zodpovednosť za výrobné procesy a dodržiavanie kvality výroby
- Zabezpečenie dodržiavania štandardov 5S a poriadku na všetkých pracoviskách
- Zodpovednosť za rozhodovanie o výmene nástrojov v prípade ich poškodenia
- Riešenie problémov a následné zavádzanie preventívnych opatrení
- Dohliadanie na dodržiavanie pravidiel BOZP a používanie OOPP
- Riadenie úrovne neprítomnosti, spravovanie dochádzky
- Spolupráca pri zaškolení novo nastúpených zamestnancov
- Komunikácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti
Požadujeme
Kandidát by mal mať:
- Ukončené stredné alebo vysokoškolské vzdelanie v odbore: Mechatronika/ Elektrotechnik / Softvérové inžinierstvo
- Skúsenosti s riadením a vedením tímu
- Ochota pracovať na zmeny
- Schopnosť komplexného riešenia problémov
- Predchádzajúca pracovná skúsenosť na podobnej pozícií podmienkou
- Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na plynulej úrovni výhodou
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk
Tel.: (+421) 37 326 0111