Vedúci technológ

Miesto práce
Celé slovensko, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Manažment, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 000 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Ste skúsený technológ z výrobného prostredia?
Pracujte pre úspešnú medzinárodnú spoločnosť!
Vašou náplňou práce bude:
- Vypracovávanie technologických postupov výroby
- Optimalizácia výrobných procesov a navrhovanie zlepšovania
- Príprava, spracovanie a kontrola technologickej dokumentácie podľa stanovených organizačných noriem a pracovných postupov
- Vedenie tímu technológov
- Realizácia nových technológií do procesu výroby
- Analýza a odstraňovanie mimoriadnych situácií, prípadných odchýlok vo výrobnom procese
Požadujeme
Vhodný kandidát na túto pozíciu by mal spĺňať nasledovné požiadavky:
Požiadavky:
- Ukončené stredné alebo vysokoškolské vzdelanie v odbore: Technické
- Skúsenosti s vedením tímu technológov
- Riadiace a analytické schopnosti
- Schopnosť komplexného riešenia problémov
- Efektívna práca s informáciami, efektívne riešenie úloh
- Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
Benefity
- plat dohodou podľa skúseností a seniority kandidáta
Ďalšie benefity:
- 13. a 14. plat
- variabilná odmena
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk