Riadiaci pracovník oddelenia vratných obalov

Miesto práce
Celé slovensko, Trenčiansky kraj, Trenčín
Informatika - software, Logistika, Obchod, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 500 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce
- dokumentuje návrh postupu a súvisiace smernice pre integrovaný celoplošný systém vratných obalov medzi závodmi a externými dodávateľmi.
- plánovanie, realizácia, kontrola a monitorovanie projektu realizácie systému vratných obalov
- riadenie rizík
- tvorba nápravných opatrení v prípade odchýlok od implementačného systému
- sledovanie zásob
- optimalizácia logistického procesu
- 6-8 rokov skúsenosti v oblasti logistiky so zameraním na riadenie dodávateľského reťazca alebo správu materiálov
-pokročilé skúsenosti s riadením projektov, analytické myslenie, odolnosť voči stresu
- denná komunikácia v anglickom jazyku
Požadujeme
- skúsenosť z výrobného prostredia najmä v oblasti logistiky
- znalosť z prostredia logistiky (kontrola skladových zásob, nákupné data, kalkulácie, obalové materiály, dodacie listy a pod.)
- AJ úroveň B2, slovom aj písmom PODMIENKA, nemecký jazyk je plus
- SAP pokročilá úroveň
- MS Office pokročilá úroveň
- Multitasking, tímový hráč
- skúsenosti s riadením pracovníkov, analytické myslenie, samostatnosť
Benefity
- 13./14.plat
- firemná doprava pre zamestnancov
- jazykové kurzy
- odporúčací bonus
- príspevok do DDS
- bohatý benefitný program
Grafton Slovakia, s.r.o.
Legionárska 7158/5, Trenčín, Slovensko
Kontaktná osoba: trencin@grafton.sk
Tel.: (+421) 32 3211 321