DISPONENT S NEMECKÝM JAZYKOM

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Pracovná oblasť
Logistika, Obchod, Služby, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 050 - 1 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- Plánovanie a zabezpečenie materiálu (priamy materiál, baliace prostriedky)
- Komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi (prevažne v nemeckom jazyku)
- Sledovanie stavu zásob
- Plánovanie a zabezpečenie dispozície výrobkov od externých dodávateľov
- Tvorba a kontrola plnenia expedičného plánu
- Plánovanie prepravy materiálu na základe dopytu zákazníka
- Práca s interným systémom spoločnosti a reporting
Požadujeme
- SŠ alebo VŠ vzdelanie (logistika, technické zameranie)
- Prax min. 2 roky na obdobnej pozícii (logistika, nákup, plánovanie, zákaznícky servis)
- Aktívna komunikácia v nemeckom jazyku (min.B2) - PODMIENKA
- Zodpovednosť
- Precíznosť
- Multitasking
- Proaktívny prístup
Benefity
- Stabilné zamestnanie v prosperujúcej spoločnosti
- Prémie vyplácané 2x ročne
- Ročný bonus podľa výsledkov spoločnosti
- Príspevok na dopravu
- Doplnkové dôchodkové sporenie
- Sociálny program
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk