Hľadáme polštinárov pre renomovanú americkú spoločnosť

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 200 - 1 700 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Ovládate POĽSKÝ, SLOVENSKÝ a ANGLICKÝ jazyk a láka vás práca v medzinárodnej spoločnosti s plne flexibilným pracovným časom?
Príjemné pracovné prostredie a pozitívny kolektív mladých ľudí na Vás už čaká. Tak neváhajte a reagujte na jednu z našich pozícií.
Spoločnosť má voľné pracovné pozície na oddeleniach:
ÚČTOVNÍCTVO - Účtovník dodávateľských faktúr:
- Príjem a spracovanie dodávateľských alebo odberateľských faktúr
- Zadávanie dodávateľských faktúr do interného systému
- Rekonsiliácia dodávateľských dokladov, archivácia dodávateľských faktúr
- Zistenie a riešenie otázok od zamestnancov a externých strán – dodávatelia, banky
- Komunikácia s internými a externými zákazníkmi/dodávateľmi v poľskom a anglickom jazyku
- Ostatné úlohy podľa pokynov nadriadeného
NÁKUP - Nákupca:
- Nákup nepriamych materiálov do výroby a služieb
- Vyhľadávanie nových dodávateľov
- Tvorba listu dodávateľov
- Riadenie dodávateľských vzťahov, hodnotenie dodávateľov
- Neustála komunikácia s dodávateľmi
- Práca s interným softvérom, reporting
ZÁKAZNÍCKY SERVIS - Špecialista na zákazníckom servise:
- 50 % administratíva, 50 % komunikácia
- Spracovanie a kontrola objednávok v internom systéme
- Aktívna komunikácia s nemeckými kolegami na dennej báze
- Overovanie údajov v objednávkach a faktúrach
- Monitorovanie objednávok a dodania tovaru
- Prípadné riešenie reklamácií
- Ad-hoc reporting
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- SŠ alebo VŠ vzdelanie
- Predchádzajúca pracovnú skúsenosť s účtovníctvom/nákupom
- PODMIENKOU:
POĽSKY jazyk na úrovni B2-C1,
SLOVENSKÝ jazyk na úrovni B2,
ANGLICKÝ jazyk na úrovni B1-B2
- Výborné komunikačné schopnosti
- Samostatnosť, aktívny a pozitívny prístup k práci
Benefity
Spoločnosť ponúka flexibilný pracovný čas, takže si prídu na svoje aj tí, ktorí si ráno radi pospia, ale aj tí, ktorým sa najlepšie pracuje poobede/podvečer.
Pokiaľ radi trávite voľný čas aktívne, v tej istej budove na vás čaká fitness centrum a pokiaľ radi pijete rannú kávu na čerstvom vzduchu, v nových priestoroch spoločnosti je terasa rovno na streche budovy.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 122