PLC Programátor (projekty v zahraničí)

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Pracovná oblasť
Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 000 - 1 800 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Momentálne hľadáme pre nášho klienta, ktorým je úspešná výrobná spoločnosť pôsobiaca v strojárskom priemysle vhodného kandidáta na pozíciu PLC programátora, ktorý má záujem zúčastňovať sa na medzinárodných projektoch s možnosťou cestovania za klientami nielen v rámci Európy
Náplňou práce bude:
- Zúčastňovať sa na medzinárodných projektoch
- Programovať stroje podľa požiadaviek klienta pôsobiaceho v oblasti nábytkárskeho priemyslu
- Práca v programovacom jazyku Simatic S7, Tia Portal alebo Beckohoff
- Kontrolovať a testovať naprogramovanie priamo u klienta
- Zodpovedať za dodržiavanie nastavovania podľa požiadaviek klienta
- Testovanie
Pomer cestovania je 50%. pričom max. dĺžka turnusu je 5 týždňov.
Požadujeme
Kandidát by mal mať hlbokú znalosť v nasledujúcich oblastiach:
- Prax v danej oblasti min.1 rok PODMIENKA
- Komunikatívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka PODMIENKA
- Znalosť programovacích jazykov
- Flexibilita
Benefity
- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
- preplácané diéty a nadčasy v zahranočí
- príspevok na šport
- poistenie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk
Tel.: (+421) 55 321 1321