MANAŽÉR LOGISTIKY 3000€ - 4000€ + 7% ROČNÝ BONUS

Miesto práce
Celé slovensko, Trnavský kraj, Skalica
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Logistika, Obchod, Služby
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
3 000 - 4 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Využite príležitosť pracovať v prestížnej TIER 1 spoločnosti na pozícii MANŹÉRA LOGISTIKY. Do tímu hľadajú inovatívneho človeka so skúsenosťami z logistiky a experta v SAP-e.
Základnou náplňou tejto kľúčovej pozície je:
- Zodpovednosť za logistické stratégie - expedíciu, plánovanie, materiálový manažment a úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami
- Poskytovanie informácií o požiadavkách výroby, spoločnosti a zákazníka
- Vyhodnocovanie alternatívnych riešení a úloh z hľadiska efektívnosti, kvality, stanovuje optimálne voľby
- Organizácia a riadenie činnosti úseku logistiky, nákupu a expedície a zodpovednosť za výkon všetkých činností
- Plnenie stanovených úloh jednotlivých oddelení
- Zodpovednosť za realizáciu skladového hospodárstva
- Zodpovednosť za komplexnosť navrhovaných riešení i toho, že riešenia budú realizované
- Zodpovednosť za termínové, finančné a vecné plnenie úloh, analyzuje príčiny časových sklzov
- Vedenie tímu ľudí
Požadujeme
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- Plynulá komunikácia v anglickom alebo nemeckom jazyku PODMIENKA
- Skúsenosti z automobilového priemyslu VEĽKÁ VÝHOODA
- Znalosť programu SAP úroveň EXPERT PODMIENKA
- Skúsenosti s vedením ľudí PODMIENKA
- Skúsenosti s implementáciou nového softvéru, práca na projektoch VÝHODA
- Komunikatívny
- Dynamická osobnosť
- Chuť meniť a navrhovať nové inovácie na oddelení
Benefity
- Ročný bonus 7%-11% v závislosti na seniorite z ročnej mzdy
- Možnosť odborného a kariérneho rastu - spoločnosť dáva svojim zamestnancom veľký priestor na rozvoj a v prípade nových pozícií vždy hľadá vo vlastných radoch
- Neustále zlepšovanie výroby a procesov, spoločnosť je otvorená inovatívnym nápadom
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111