Administratívna pozícia aj pre absolventov

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Poisťovníctvo, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 000 - 1 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Staň sa členom daňového oddelenia a pracuj v Share Service Centre kde budeš mať na starosti administráciu dát.
Odštartuj svoju kariéru v medzinárodnej spoločnosti, kde budeš naplno využívať anglický jazyk, naučíš sa veľa korporátnej administratívy a spravovaní dát.
Náplň práce:
- Kontrola žiadostí dodávateľov
- Procesovanie informácií a dát do systému SAP
- Administrácia a analýzy ekonomických dát
- Analýzy potrebných dokumentov od dodávateľov
- Reportingové aktivity v Exceli ohľadom analýz, ktoré si pripravil
- Komunikácia v anglickom jazyku s inými oddeleniami v Nemecku
Požadujeme
Hľadáme práve teba ak:
- Ovládaš anglický jazyk na B2 úrovni (písomne aj ústne)
- Reporty ti nie sú cudzie
- Analýzy dát ti nerobia problém
- Si detailista s logickým myslením
- Ak už máš administratívnu skúsenosť
- Ekonomické vzdelanie je plus
Benefity
Spoločnosť ponúka širokú ponuku finančných aj nefinančných benefitov, ktoré budú odkomunikované priamo spoločnosťou na osobnom pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111