Mzdový účtovník na polovičný pracovný úväzok - na Trnávke

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Ľudské zdroje a personalistika, Účtovníctvo a audit
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO
Typ úväzku
Práca na skrátený úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
600 - 850 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Aktuálne zháňame na polovičný pracovný úväzok mzdára aspoň s 2 ročnými skúsenosťami. Na starosti by si mal okolo 90 zamestnancov a tvojimi hlavnými úlohami by boli:
- Spracovanie dochádzky a miezd zamestnancov
- Odhlasovanie a prihlasovanie zamestnancov
- Komunikácia so zdravotnými poisťovňami a sociálnou poisťovňou
- Vypracovanie ročného zúčtovania dane
- Sledovanie legislatívnych zmien v HR a ich následná implementácia v spolupráci s kolegami
- Archivácia dokumentov
Požadujeme
A kedy ťa radi odporučíme?
- Ak si spracovával viac ako 2 roky mzdy za aspoň 50tich zamestnancov
- Ak ovládaš anglický alebo nemecký jazyk na úrovni B1: najmä písomná komunikácia so zahraničným šéfom, ale v menšej miere aj komunikácia s inými zahraničnými kolegami
- Ak ovládaš slovenskú legislatívu a zákonník práce
Benefity
Spoločnosť ponúka rôzne finančné aj nefinančné benefity, ktoré ti radi odprezentujú na osobnom pohovore. My len prezradíme, že je tam rodinná atmosféra, flexibilný pracovný čas a možnosť sa jazykovo vzdelávať.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk