Hľadá sa HR ŠPECIALISTA na Zákonník práce a odmeňovanie

Miesto práce
Celé slovensko, Trnavský kraj, Skalica
Pracovná oblasť
Ľudské zdroje a personalistika
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 500 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Nechcete byť súčasťou veľkého kolosu, ale vyhľadávate skôr priateľské neformálne prostredie medzinárodnej výrobnej spoločnosti? Ovládate slovenský zákonník práce a odpovede na otázky: koľko mám dovolenky, ako je preplácaná PN-ka, čo znamená toto v mojej zmluve, aké máme benefity a pod. odpovedáte bez zaváhania? Pripravovali ste už podklady pre mzdy, komunikovali so zdravotnou a sociálnou poisťovňou?
Vašou pracovnou náplňou bude:
- administrácia mzdovej agendy a prípravu podkladov pre mzdy
- skvelá orientácia v Zákonníku práce -podpora a poradenstvo zamestnancom v otázkach HR agendy (dovolenky, priepustky a pod.)
- schopnosť rozanalyzovať, zlepšiť a upraviť existujúce pracovné zmluvy
- podieľať sa na nastavení dochádzkového systému, následne jeho udržiavanie, koordinácia a analýza dochádzky zamestnancov
- podpora pri vytváraní odmeňovacie systému
- podpora pri spracovávaní miezd
- podpora pri implementácii HR stratégie
- podpora pri zavádzani interných smerníc a procesov
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- skúsenosti v oblasti HR
- výbornú znalosť zákonníka práce
- samostatnoť, inovatívnosť
- chuť učiť sa a priložiť ruku k dielu
- zodpovednosť, otvorenosť
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111