Hľadá sa HR ŠPECIALISTA pre VZDELÁVANIE a ROZVOJ

Miesto práce
Celé slovensko, Trnavský kraj, Skalica
Pracovná oblasť
Ľudské zdroje a personalistika
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 500 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Nechcete byť súčasťou veľkého kolosu, ale vyhľadávate skôr priateľské neformálne prostredie medzinárodnej výrobnej spoločnosti?
Hľadáme kandidáta, ktorý má nielen prax, ale aj silnú motiváciu pre oblasť plánovania školení, vzdelávania a ďalšieho rozvoja zamestnancov.
Vašou pracovnou náplňou bude:
- Príprava tréningového plánu a plánu školení pre zamestnancov
- Vedenie a organizácia vzdelávacích aktivít
- Spolurozhodovanie o potrebách ďalšieho rozvoja zamestnancov
- Príprava rozpočtu pre danú oblasť, kontrola dodržiavania rozpočtu
- Aktívna komunikácia s jednotlivými oddeleniami
- Spolupráca s externými školiteľmi, identifikácia obsahu školení
- Administratíva s tým spojená
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- skúsenosti v oblasti HR
- znalosť v oblasti Vzdelávania
- samostatnoť, inovatívnosť
- chuť učiť sa a priložiť ruku k dielu
- zodpovednosť, otvorenosť
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111