WCM WO KOORDINÁTOR

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Spišská Nová Ves
Pracovná oblasť
Strojárenstvo, Výroba, Manažment kvality
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 290 - 1 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- Riešenie aktivít spojených s organizáciou pracovného miesta, dizajnovaním layoutu (zvýšenie produktivity linky a udržanie kvality vykonaných operácií)
- Koordinácia troch technikov pre zlepšovanie činností vo výrobe
- Zodpovednosť za expanziu WO piliera (aktivity v rámci organizácie pracovného miesta)
- Denné riadenie aktivít WO piliera, manažovanie KPIs a KAIs
- Reporting o progrese WO piliera
- Vedenie kolegov vo výrobe k implementácii inovačných zmien
- Spolupráca s logistickým pilierom a pilierom kvality
- Koordinácia systému 5S
- Optimalizácia prác na pracoviskách a výrobných linkách
Požadujeme
- VŠ vzdelanie
- Znalosť WCM a skúsenosť s navrhovaním layoutov, projektovým riadením, 5S, Kaizen
- Znalosť v oblasti riadenia produktivity
- Praktická skúsenosť s WCM - výhodou
- MS Office (Excel, Word) - pokročilý
- SAP - výhodou
- Analytické myslenie
- Riadiace schopnosti
- Flexibilita
Benefity
- Odmeny a bonusy (prezentované na pracovnom pohovore)
- Príspevok na stravovanie nad rámec zákona
- Príspevok na cestovanie
- Zľavy na nákup firemných produktov
- Firemné akcie a teambuildingy
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk