Obsluha vyrobnej linky

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Služby, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
700 - 1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Pre nášho klienta hľadáme šikovného nastavovača/nastavovačku výrobných liniek, ktorý/á sa bude venovať nasledovným oblastiam:
- tvojou úlohou bude obsluha výrobnej linky
- ráno dostaneš informácie koľko a aké produkty sa budú vyrábať
- očistíš linku, sterilizuješ a pripravíš na výrobu
- pripravíš si obaly do výroby tak, aby si ich mal/a vždy dostatok
- na výrobnej linke si nadstavíš parametre vyrábaného produktu
- po celý čas budeš dozerať na kvalitu vyrábaného produktu
- v prípade poruchy na linke kontaktuješ kolegov z údržby
Požadujeme
Kandidát by mal mať:
- ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou
- pozícia je vhodná aj pre absolventa
- samostatnosť a spoľahlivosť
- technické myslenie a manuálna zručnosť
- zodpovednosť a aktívny prístup k práci
- dôslednosť
- chuť pracovať v nepretržitej prevádzke
Benefity
Tu nájdeš tvoje niektoré benefity:
- 13. a 14. plat podľa platnej kolektívnej zmluvy
- dochádzkový bonus vo výške 7%
- príspevok na stravovanie na každý pracovný deň v mesiaci nezávislý od počtu odpracovaných dní
- príspevok na nákup zvýhodnených výrobkov spoločnosti
- možnosť príspevku na UBYTOVANIE v zazmluvnených ubytovacích zariadeniach spoločnosti
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk