MANAŽÉR VÝROBY 3000€- 3500€ + 7% ROČNÝ BONUS

Miesto práce
Celé slovensko, Trnavský kraj, Skalica
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
3 000 - 3 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle chce doplniť svoj tím o skúseného MANAŽÉRA VÝROBA. Dajú Vám veľký priestor na osobný rast a sebarealizáciu vo výrobe. AK máš rád výzvy, si inovatívny a máš chuť zlepšovať procesy, tak táto pozícia je práve pre teba.
Tvojou náplňou práce bude:
- zabezpečiť plynulosť, bezporuchovosť výroby, plnenie výrobného plánu a následné sledovanie KPI
- zefektívňovať výrobné procesy
- kontrola dodržiavania výrobných postupov a procesov
- pripravovať podklady pre rozpočet
- riadiť výrobné porady s majstrami - určovanie priorít výroby, riešenie problémov,
- efektívne vedenie ľudí, spolupodieľať sa na návrhoch prémiových odmien, konštruktívne motivačné návrhy
- kontrolovať pracovné výkony zamestnancov, personálne zabezpečenie tímu, školenie pre zamestnancov koordinovať
Požadujeme
Kandidát by mal mať hlbokú znalosť v nasledujúcich oblastiach:
- Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni PODMIENKA
- Technické vzdelanie
- Požadovaná prax min. 5 rokov
- Skúsenosti s výrobnými procesmi
- Skúsenosti z automobilového priemyslu PODMIENKA
- Samostatnosť
- Flexibilita
- Orientácia na cieľ
- Vodcovské zručnosti
Benefity
- Ročný bonus 7%-11% v závislosti na seniorite z ročnej mzdy
- Možnosť odborného a kariérneho rastu - spoločnosť dáva svojim zamestnancom veľký priestor na rozvoj a v prípade nových pozícií vždy hľadá vo vlastných radoch
- Neustále zlepšovanie výroby a procesov, spoločnosť je otvorená inovatívnym nápadom
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk