Junior analytik riadenia rizík

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Poisťovníctvo
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 200 - 1 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Momentálne hľadám vhodného kandidáta na pozíciu, kde budete zodpovedať za analýzu rizík, spolupracovať s kolegami v zahraničí a Vaše nápady na zlepšenie procesov budú vítané.
Medzi Vaše zodpovednosti bude patriť:
- analýza a posudzovanie interných a externých rizík spoločnosti
- kvantitatívna aj kvalitatívna analýza
- analýza solventnosti
Požadujeme
Požiadavky na vhodného uchádzača:
- Minimálne ročná skúsenosť s analýzou rizík
- Vysokoškolské vzdelanie v obore matematika, štatistická matematika a podobné
- Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni- plynulá komunikácia, široká slovná zásoba
- Pokročilá znalosť MS Excel- v/hlookup, kontingenčné tabuľky
- Analytické myslenie, orientácia na detail
Benefity
Benefity spoločnosti Vám budú predstavené samotnou spoločnosťou na osobnom pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk