Sales Manager pre Inteligentné domácnosti

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Obchod
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Obchod
Ponúkaný plat
1 200 - 1 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Inteligentná domácnosť už nie je len obrazom na filmových plátnach. Je to už niečo, čo vyhľadáva čoraz viac a viac ľudí.
Stante sa súčasťou nového projektu Smart Home na pozícii Sales Managera a rozbehnite to vo veľkom.
Vašou pracovnou náplňou bude:
- vybudovanie portfólia nových zákazníkov
- komunikácia so zákazníkmi - architekti, projektanti, developeri
- podieľanie sa na veľkých projektoch
- vytváranie nových predajných kanálov, rozvoj a udržiavanie predajných kanálov
- zúčastňovanie sa porád
- zodpovednosť za celé Slovensko
- analýzy, prezentácie, reporty
- cenotvorba, uzatváranie zmlúv
- spolupráca s IT oddelením, marketingom, technikmi
Požadujeme
Kandidát by mal mať:
- minimálne 2 roky skúseností v oblasti obchodu
- skúsenosti v oblasti stavebníctva alebo elektro
- základná znalosť anglického jazyka
- znalosť - EXCEL, WORD
- súťažívý, dynamický, komunikatívny, samostatný, zodpovedný
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk