Predák v strojárskej výrobe - práca na 2 zmeny

Miesto práce
Celé slovensko, Trenčiansky kraj, Nové Mesto nad Váhom
Pracovná oblasť
Strojárenstvo
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
750 - 1 100 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Nový zamestnávateľ v Novom Meste nad Váhom hľadá pracovníkov do strojárskej výroby.
Náplň práce:
- Montovanie dielov podľa výkresov, vizuálna kontrola vyrobených kusov
- Spolupráca so zmenovým majstrom pri vedení ľudí, zadeľovaní práce jednotlivým pracovníkom
- Zastupovanie majstra v jeho neprítomnosti
- Sledovanie zákaziek, dodržiavanie ich harmonogramu
Požadujeme
- Orientácia v technickej dokumentácií
- Technické myslenie
- Prax na podobnej pozícii vítaná
Benefity
- Zabezpečená autobusová doprava z Myjavy
- Možnosť ďalšieho odborného rastu
- Sociálne programy a bonusy
- Možná mesačná mzda vrátane príplatkov a bonusov (osobné ohodnotenie, dochádzkový bonus, rizikový príplatok) do 1100 Eur
Grafton Slovakia, s.r.o.
Legionárska 7158/5, Trenčín, Slovensko
Kontaktná osoba: trencin@grafton.sk