Junior Account Sales Executive

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Obchod
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 300 - 1 700 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce
Do dynamického sales tímu hľadáme posilu, ktorá bude mať na starosti rôzne administratívne úlohy:
- Vypracovanie objednávok a cenových ponúk
- Rôzna administratívna agenda a celková podpora sales oddelenia
- Spracovávanie väčšieho množstva dát v programe MS Excel (aktívne využívanie Pivotných tabuliek, V/H Look Up)
- Komunikácia s klientmi a zákazníkmi
- Participácia na meetingoch s klientmi
Požadujeme
Si vhodným kandidátom ak:
- Máš VŠ vzdelanie
- Máš anglický jazyk na komunikatívnej úrovni B2-C1 - budeš komunikovať s manažérmi
- Si pracoval v medzinárodnom prostredí
- Máš Excel v malíčku a stále sa v ňom chceš zlepšovať
- Si zameraný na zakazníka a obchod
- Máš predchádzajúce skúsenosti s osobným kontaktom so zákazníkom
- Si komunikatívny a nemáš problém sa rozprávať so zákazníkmi a s klientmi
- Sa nebojíš výzvy a veľkého množstva dát
- Máš v sebe tímového ducha
Benefity
Spoločnosť okrem medzinárodného prostredia a stabilného postavenia na trhu ponúka zaujímavý balíček benefitov:
- Ročné bonusy
- Poukazy do fitnescentra
- Možnosť home office
- Možnosť kariérneho rastu
- Teambuildingové akcie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk