SERVISNÝ TECHNIK - PRÁCA VYŽADUJE 70% CESTOVANIE DO ZAHRANIČIA

Miesto práce
Celé slovensko, Trenčín
Pracovná oblasť
Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 300 - 1 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
- Montáž a údržba výrobných zariadení pre farmaceutický priemysel po kvalitnom 6 mesačnom zaškolení v Nemecku
- Nastavenie, úprava a oprava mechanických a elektrických častí linky
- Servisná činnosť u klientov, riešenie problémov na linkách
- Komunikácia s klientmi o opravách
- Vedenie technickej dokumentácie
Požadujeme
- Stredoškolské vzdelanie technického zamerania
- Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na komunikatícnej úrovni/denná komunikácia v cudzom jazyku
- Ochota cestovať
- Držiteľ elektrotechnickej vyhlášky § 21
Benefity
- 13. a 14. bonus v závislosti od hospodárskych výsledkov firmy
- individuálny tréningový plán
- jazykové kurzy priamo v office alebo externe podľa vlastného výberu
- školenia od svetových odborníkov po celom svete aj s platenou účasťou na kongresoch a seminároch
- príspevok na šport, wellness a kultúru
- home office
- flexibilný pracovný čas
- firemné teambuildingy
- práca v príjemnom medzinárodnom kolektíve
Grafton Slovakia, s.r.o.
Legionárska 7158/5, Trenčín, Slovensko
Kontaktná osoba: trencin@grafton.sk