PL/SQL Developer

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - software, Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 500 - 1 800 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Do mladého tímu hľadáme posily na pozíciu PL/SQL /Oracle Developera.
Náplň práce:
- Ako PL/SQL Developer budeš mať na starosti predovšetkým návrh a vývoj Oracle databázy
- Súčasťou je tiež analýza požiadaviek klienta a následné písanie kódu, programovanie a testovanie
- Budeš tiež vystupovať ako technická podpora a riešiť incidenty
- Budeš súčasťou viacerých projektov v menších tímoch, na ktorých budeš participovať a neskôr aj priamo zasahovať do funkčného prostredia
- Riadime sa skôr waterfall metodikou, no menšie zmeny vieme spraviť aj agilne
- V prípadnom výberovom procese ťa čaká 1.kolo osobného pohovoru spojené s technickým screeningom
Požadujeme
- Znalosť PL/SQL programovacieho jazyka (skúsenosti sú výhodou)
- Skúsenosť s Oracle databázou
- Angličtina je podmienkou, vzhľadom na písanie a čítanie technickej dokumentácie, je však dobré vedieť aj verbálne komunikovať v ANJ
- Výhodou je:
○ Shell scripting
○ Unit testing
○ Unix know-how
○ Python
Benefity
- 25 dni do roka doplatená Pnka
- Plne hradené stravné lístky v hodnote 3,80 Eur
- Bratislavská mestská karta (BMK) bez poplatkov (v prípade trvalého pobytu v BA)
- Zdravotná starostlivosť PROCARE
- Platobná karta Diners bez poplatkov
- Anglické jazykové kurzy
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111