ADMINISTRATÍVNA pozícia na FINANČNOM oddelení

Miesto práce
Celé slovensko, Trnavský kraj
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Poisťovníctvo, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 100 - 1 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máš skúsenosti vo finančnej oblasti? Excel je Tvojou silnou stránkou a oblasť účtovníctva, DPH alebo daní Ťa neodradí? Čítaj ďalej a ak si sa v náplni práce našiel, nezabudni nám poslať životopis.
Náplň práce sa týka najmä:
- Oblasť financií: finančné analýzy a rozbory najmä pre výrobný sektor, predikcie a finančné ukazovatele spoločnosti, spolupráca na tvorbe finančného trhu spoločnosti, reporting finančných stavov
- Štatistické a účtovné výkazy
- Príprava podkladov pre daňový audit
- Riešenie úloh a problémov finančného a ekonomického oddelenia
Miesto výkonu práce: HOLÍČ
Požadujeme
Pošli nám životopis ak:
- Máš ukončené vysokoškolské štúdium II. stupňa v ekonomickom alebo finančnom odbore
- Skúsenosti minimálne 2 roky v oblasti financií, reportingu aj na part-time pozícií popri štúdiu
- Si expertom v Exceli - kontingenčné tabuľky, VLOOKUP, makrá - veľkou výhodou
- Ak sa dorozumieš aj v Anglickom jazyku, bude to pre teba veľké plus, ale nie podmienka
Benefity
Benefity spoločnosti:
- Flexibilná pracovná doba
- Ročné bonusy
- Stravné lístky
- Vzdelávacie programy a veľký priestor pre sebarealizáciu
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk