JAVA - SPRING DEVELOPER (microservices)

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Informatika - hardware, Informatika - software, Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 000 - 4 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre americkú IT spoločnosť hľadáme Java developera, ktorý sa chce podieľať na komplexnom vývoji aplikáciii.
Náplň práce:
- vývoj aplikácii v Jave 8 (aplikácie sú na Cloude)
- práca na projekte, kde sa prechádza od starých aplikácii na nové s použitím microservices a nových technológii
- komplexné zameranie - kandidát môže vyvíjať aj na frontende s použitím Node.JS
- využívanie MongoDB
- práca v malom tíme: spolu so Scrum Masterom, testerom, analytikom
Požadujeme
Kandidát by mal mať:
- pokročilú skúsenosť s programovaním v Jave (1.5 roka a viac)
- plynulú znalosť anglického jazyka
Benefity
- finančné bonusy (životné udalosti, výkonnostné bonusy)
- flexibilná pracovná doba + 3 dni dovolenky navyše + 3 sickdays
- multisport karta na športové aktivity
- prémiový zdravotný balíček plne preplácaný spoločnosťou (po roku)
- parkovanie priamo vo firme
- rôzne vzdelávacie a relaxačné programy
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk