ADMINISTRATÍVNA PODPORA PRE SALES ODDELENIE

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Bankovníctvo, Poisťovníctvo
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 200 - 1 400 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadáš príležitosť pracovať v medzinárodnej firme? Ovládaš anglický jazyk na pokročilej úrovni a láka ťa oblasť SALES? Máme pre teba pozíciu, na ktorej Tvojou náplňou práce bude:
- Podpora pre sales tím
- Administratívna práca – kontrola faktúr a platieb, príprava cenových ponúk a objednávok
- Každodenná práca s programom Excel - príprava reportov a analýz
- Komunikácia a spolupráca s inými oddeleniami - účtovné, zákaznícke
- Inovácie interných procesov
- Práca s interným systémom a databázou
Požadujeme
Požiadavky na vhodného kandidáta sú:
- VŠ vzdelanie
- Anglický jazyk na úrovni B2 – komunikácia písomná aj ústna
- Excel na pokročilej úrovni – časť práce je práve v tomto programe
- Skúsenosti v oblasti Sales/Administratíve sú viac ako vítané
- Komunikačné zručnosti a zmysel pre detail
- Tímový hráč
Benefity
Spoločnosť okrem medzinárodného prostredia a stabilného postavenia na trhu ponúka zaujímavý balíček benefitov:
- Ročné bonusy
- Poukazy do fitnescentra
- Možnosť home office
- Možnosť kariérneho rastu
- Teambuildingové akcie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 122