Technický riaditeľ

Miesto práce
Celé slovensko, Žilinský kraj, Dolný Kubín
Pracovná oblasť
Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
3 500 - 3 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Zodpovednosť za oddelenie údržby, riadenie cca 100 zamestnancov
Komplexné riadenie servisných činností a technického rozvoja oddelenia údržby
Metodické riadenie plánovania údržby všetkých zariadení potrebných pre výrobný proces
Metodické riadenie mechanickej a elektrickej údržby výrobných zariadení
Technická a technologická podpora výrobného procesu
Metodické riadenie technickej podpory výroby a údržby
Metodické riadenie technického rozvoja
Zodpovednosť za nákup nestrategických položiek, nákup položiek súvisiacich s údržbou a technickým vývojom
Časté zahaničné cesty súvisiace s nákupom technológií, komponentov, modernizáciou
Požadujeme
Vzdelanie v oblasti hutníctva, chémie, elektrotechniky alebo strojárstva
Technický background
Prax minimálne 5 rokov na vedúcej pozícii
Skúsenosti s riadením procesov a vedením ľudí
Plynulá odborná komunikácia v anglickom jazyku
Benefity
Balík bonusov a odmien
Firemný automobil vyššej triedy aj na súkromné účely
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk