FULLSTACK/FRONTEND DEVELOPER pre end-to-end projekty

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Informatika - software, Informatika - správa systémov, Telekomunikácie
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 500 - 3 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Slovenská spoločnosť s vlastnými IT a Telco projektami hľadá fullstack, alebo frontend developera, ktorý sa stane súčasťou malého tímu zodpovedného za nové webové aplikácie.
Náplň práce:
- vývoj a nasadenie webových aplikácii
- vývoj v PHP a Javascript (alebo iba Javascript)
- optimalizácia webových stránok pre interných aj externých zákazníkov
- práca na kompletných projektoch od začiatku až do konca
Požadujeme
Kandidát by mal mať:
- pokročilú znalosť s programovaním v PHP a/alebo v Javascripte (+HTML5, CSS3)
- mierne pokročilú znalosť anglického jazyka
Benefity
- plne preplácané konferencie a odborné vzdelávanie (aj v zahraničí)
- možnosť urobiť si odborné certifikácie
- flexibilný pracovný čas + príležitostný home-office
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk