Účtovník - Podunajské Biskupice

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Strojárenstvo, Účtovníctvo a audit, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 000 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Chceš byť účtovníkom novovznikajúceho účtového oddelenia? Pokiaľ si zodpovedný a vytrvalý človek, ktorý rozumie číslam a nebojí sa komplexného účtovníctva tak vieme o pozícií ktorá sa ti bude páčiť.
Medzi hlavné zodpovednosti bude patriť:
- Prebratie účtovníctva od externej spoločnosti a jeho nastavenie „in house“
- Vedenie komplexného účtovníctva podľa slovenských účtovných štandardov
- Riešenie daňovej agendy : daň z príjmov, DPH, daňové priznania a pod.
Vízia je, že by ti v budúcnosti pribudla aj mzdová agenda za 55 zamestnancov.
Požadujeme
Aké skúsenosti a znalosti potrebuješ, aby sme ťa vedeli odporučiť?
- Minimálne 2 roky skúseností z komplexným účtovníctvom v outsorcingovej spoločnosti
- Znalosť Slovenských účtových štandardov
- Znalosť anglického jazyka na úrovni B1/B2 – pravidelná komunikácia so zahraničnými dodávateľmi a odberateľmi, ako aj komunikácia so zahraničnými kolegami
Benefity
Spoločnosť ponúka viacero finančných aj nefinančných benefitov ako napríklad príspevok na multisport kartu, stravné lístky v hodnote nad rámec zákona, referal bonus a pod.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk