Senior účtovník/účtovníčka

Miesto práce
Celé slovensko, Prešovský kraj, Kežmarok
Pracovná oblasť
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 230 - 1 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadá sa skúsený účtovník do výroby v okrese Kežmarok. Vašou náplňou práce bude :
- Vedenie podvojného účtovníctva spoločnosti
- Príprava finančných hlásení a účtovnej závierky
- Komunikácia s finančnými úradmi (daňový úrad, štatistický úrad, NBS, poisťovne a pod.)
- Asistencia pri mesačnom vyhodnocovaní výsledkov spoločnosti
- Spracovanie štatistických výkazov spoločnosti
- Príprava DPH v zmysle platnej legislatívy SR a ostatné dane spoločnosti
- Analýza účtovných vstupov
- Pomoc pri audítorských činnostiach
- Reporting
Požadujeme
- Výborná znalosť podvojného účtovníctva
- Minimálne 2 ročná skúsenosť na pozícii samostatný účtovník
- Znalosť účtovných a daňových zákonov
- Skúsenosť s programom SAP
- Anglický jazyk pasívne/mierne pokročilý (bude nutná občasná komunikácia so zahraničím)
- Samostatnosť
- Zodpovedný a pozitívny prístup k práci
Benefity
- priateľské pracovné prostredie
- motivujúce finančné ohodnotenie
- možnosť kariérneho rastu a osobnostného rozvoja
- flexibilná pracovná doba
- Ročný bonus
- odborné vzdelávania a školenia vrátane Aj
- vstupy do Aquacity
- teambuilding
-zázemie etablovanej zahraničnej automotive spoločnosti,
-stabilné a perspektívne zamestnanie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk