ELEKTRO inžinier

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Elektrotechnika a energetika
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 200 - 1 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máš dobré komunikačné zručnosti? Nebaví ťa sedieť len v kancelárii ale rád udržiavaš zákaznícke vzťahy? Si odborník v oblasti elektra? Tak potom máme pre teba pracovnú príležitosť v medzinárodnej spoločnosti na pozícii ELEKTRO INŽINIERA.
Tvojou náplňou práce bude:
- prvotná komunikácia a plánovanie návštev s existujúcimi alebo novými klientami
- navrhovať riešenia podľa požiadaviek klienta - podávať mu čo najlepšie návrhy v rámci projektu
- pomáhať klientovi s výberom zariadení tak, aby ušetril a zároveň aby dostal tie najlepšie produkty na trhu v oblasti manažmentu elektrickej energie
- podieľať sa na príprave a realizácii akcií, seminárov, školení pre projektantov,
- dodávať projektantom podklady- certifikáty, katalógy, a podobne
- sledujete aktuálne normy a zákony
- podporuje obchodníkov
Požadujeme
Kandidát by mal mať:
- Skúsenosti v oblasti elektrotechniky
- § 21 Osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike - PODMIENKA
- Flexibilný - 50% pracovného času priamo u klienta alebo na projektoch
- Komunikačné a prezentačné zručnosti
- Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni PODMIENKA
- Prax minimálne 2 roky
- Vodičský preukaz
Benefity
- Služobné auto
- Flexibilná pracovná doba
- Home office
- Príspevok zamestnávateľa na stravné lístky nad rámec zákona
- Benefit Cafeteria
- Sick days
- Meninové poukážky
- Vianočné poukážky
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk