Inžinier zákazníckej kvality s NJ a AJ

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 700 - 1 900 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- podpora pri zavádzaní nových technológii a technických riešení v oblasti evolventného ozubenia
- spolupráca pri výbere dodávateľov, špecifikácii strojov a ich zaradení do výroby
- účasť pri zavádzaní nových projektov podľa APQP (štúdia vyrobiteľnosti, návrh a realizácia kontrolných prípravkov a procesných zariadení),
- nastavenie nových procesov vo výrobe a kontrola už existujúcich za účelom ich optimalizácie z pohľadu ergonómie, efektívnosti a kvality.
- zavádzanie nástrojov na zvyšovanie efektívnosti výrobného procesu
- spolupráca s ostatnými oddeleniami (údržba, kvalita, výroba)
Požadujeme
- ukončené vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa v oblasti strojárstva.
- nemecký jazyk – aktívne a anglický jazyk na pokročilej úrovni
- min. 3 ročné skúsenosti na pozícii inžiniera kvality.
- znalosti v oblasti evolventného ozubenia
- znalosti systémov a štandardov kvality ( TS 16949, SPC, FMEA, ISO 14001)
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk
Tel.: (+421) 55 321 1321