GLOBAL SUPPLY CHAIN ANALYST

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Logistika, Obchod
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 300 - 1 400 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
GLOBÁLNE PROJEKTY, EXCEL, ANALYTIKA, REPORTING, BIZNIS KOMUNIKÁCIA, SAMOSTATNOSŤ - ak ste sa našli, tak hľadáme práve Vás !
Či už máte predchádzajúcu skúsenosť zo shared service centra alebo inú skúsenosť v supply chain, data managemente, sales, procurement alebo finance, hľadáme samostatného kandidáta, ktorý zvládne Excel analytiku ako aj biznis komunikáciu na globálnej úrovni s obchodnými partnermi.
Malý tím ponúka široké možnosti na zlepšovanie procesov, samostatnosť a flexibilitu.
Zároveň môžete šetriť svoj čas a pravidelne využívať home office alebo sa tešiť z práce v Starom Meste.
Požadujeme
Požiadavky na vhodného kandidáta na pozíciu Global Supply Chain Analyst sú:
- VŠ vzdelanie - ideálne ekonomické, obchodné, technické zameranie
- Anglický jazyk na úrovni B2/C1 - kandidát bude denne komunikovať s obchodnými partnermi ako aj kolegami z celého sveta v anglickom jazyku
- Excel na pokročilej úrovni – kontingenčné tabuľky, VLOOKUP, porovnávanie tabuliek, podmienené formátovanie
- Predchádzajúca skúsenosť v administratíve, ideálne na oddelení sales, procurement, supply chain, retail, finance a pod.
- Analytické myslenie a zameranie na detail
Benefity
Spoločnosť ponúka tieto benefity:
- FLEXI pracovný čas
- Možnosť pravidelného HOME OFFICE 2 dni v týždni, prípadne dohodou
- Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
- Zvýhodnený vstup do FITNESS centra - priamo v budove zamestnávateľa
- Využívanie kaviarne - priamo v budove zamestnávateľa
- Teambuildingové aktivity
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk