Operátor výroby (potravinárstvo)

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Logistika, Obchod, Strojárenstvo, Výroba
Zmluvný vzťah
Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Typ úväzku
Práca na skrátený úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
730 - 1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Pre nášho klienta hľadáme šikovného výrobného robotníka/robotníčku, ktorý/á sa bude venovať nasledovným oblastiam:
- pred výrobou v potravinárstve je potrebné správne namiešať ingrediencie a zmesi
- tie pripravíš na základe presného receptu produktu
- následne vytvoríš dôslednú evidenciu k danému produktu
- prekontroluješ jednotlivé vzorky tak, aby bola dodržaná kvalita produktov
- v prípade nekvalitných produktov budeš mať právomoc zastaviť výrobu
Požadujeme
Kandidát by mal mať:
- ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou
- pozícia je vhodná aj pre absolventa
- samostatnosť a spoľahlivosť
- zodpovednosť a aktívny prístup k práci
- dôslednosť
Benefity
Tu nájdeš tvoje niektoré benefity:
- 13. a 14. plat podľa platnej kolektívnej zmluvy
- dochádzkový bonus vo výške 7%
- príspevok na stravovanie na každý pracovný deň v mesiaci nezávislý od počtu odpracovaných dní
- príspevok na nákup zvýhodnených výrobkov spoločnosti
- možnosť príspevku na UBYTOVANIE v zazmluvnených ubytovacích zariadeniach spoločnosti
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk