INŽINIER KVALITY

Miesto práce
Celé slovensko, Trnavský kraj
Automobilový priemysel, Strojárenstvo, Výroba, Manažment kvality
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 200 - 1 700 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Ste technický typ, pracujete systematicky, ste procesne orientovaný a nemáte problém s aktívnou komunikáciou v anglickom jazyku?
Vašou úlohou bude:
- Komunikácia s dodávateľmi a zodpovednosť za riešenie reklamácií
- Kontrola zavedených opatrení na strane dodávateľa, audit dodávateľov a rozvoj dodávateľov
- Analýza vzniknutých problémov a návrh nápravných opatrení a definovanie nápravných a preventívnych opatrení
- Účasť pri nábehu nových projektov za oddelenie kvality
- Podpora sústavného zlepšovania procesov a kvality
Požadujeme
Úspešný kandidát má mať:
- Požadovaná prax v oblasti kvality minimálne 2 roky
- Aktívna znalosť anglického jazyka
- Znalosť nástrojov riadenia kvality - 8D reporty, FMEA, APQP
- Pro-aktívny prístup k riešeniu problémov
Benefity
- Ročný bonus - vyplácaný dva krát do roka
- Možnosť odborného a kariérneho rastu - spoločnosť dáva svojim zamestnancom veľký priestor na rozvoj a v prípade nových pozícií vždy hľadá vo vlastných radoch.
- Príspevok na relokáciu
- Neustále zlepšovanie procesov, spoločnosť je otvorená inovatívnym nápadom
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk