FULLSTACK DEVELOPER ( Java+Javascript)

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - software, Služby, Telekomunikácie
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 000 - 3 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Do švajčiarskej spoločnosti, ktorá sa špecializuje na vývoj IT a Telco softvéru, ich inováciu a poradenstvo, hľadáme Fullstack developera.
Náplň práce:
- vývoj veľkej webovej platformy pre švajčiarskeho zákazníka
- transformácia aplikácii a modulov do nových technológii
- práca v agilnom tíme so SCRUM metodikou
- cestovanie (každých cca 10 týždňov na 2-3 dni)
Techstack:
- Java 8, Angular 7, SOAP, REST, JUnit, Mockito, Bootstrap 3, Karma, Jasmine, Jenkins
Požadujeme
Kandidát by mal mať:
- pokročilá skúsenosť s programovaním v jave+javascripte (alebo silnejšiu znalosť v jave)
- plynulá znalosť anglického jazyka
Benefity
- 5 dní dovolenky navyše
- 3 sickdays + home office
- PN preplácaná nad rámec zákona
- jazykové kurzy a certifikácie preplácané spoločnosťou
- plne preplácané stravné lístky
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk