Senior účtovník pre výrobnú spoločnosť !

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nitra
Pracovná oblasť
Bankovníctvo, Manažment, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 600 - 1 900 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
Hlavná náplň práce:
- Vykonávanie závierkových prác podľa termínovníka v rámci mesiaca a podľa harmonogramu prác v rámci ročnej uzávierky
- Príprava štatutárnych kníh a výkazov
- Účtovanie zásob, inventúrnych rozdielov, účtovanie majetku.
- Zodpovednosť za aktualizáciu a výšku podľa podkladov na týchto účtoch: nevyfaktúrované dodávky, personálne rezervy, rezervy na záručné opravy, zmenu stavu zásob a pod.
- Príprava podkladov, analýz a reportov na pravidelnej báze
- Komunikácia s inými oddeleniami v rámci spoločnosti a predstavenstvom
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- Pracovné skúsenosti na pozíci Hlavný účtovník z výrobnej spoločnosti ( alebo len účtovník)
- Plynulá úroveň anglického jazyka
- Skúsenosť z prostredia výrobnej spoločnosti
- Ekonomické vzdelanie
- Výborná znalosť slovenskej účtovnej legislatívy, prehľad v daňovej legislatíve
- Znalosť IFRS štandardov
- Znalosť SAP
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk
Tel.: (+421) 37 326 0111