Senior účtovník !

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nové Zámky
Pracovná oblasť
Bankovníctvo, Manažment, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 600 - 1 900 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
Hlavná náplň práce:
- Spolupráca pri vedení podvojného účtovníctva a daní
- Kontrola účtovných dát, inventarizácia účtov, spolupráca pri zostavovaní konsolidovanej účtovnej závierky
- Zodpovednosť za inventúru majetku a zásob
- Príprava štatistických výkazov a NBS
- Príprava podkladov pre potreby auditu a daňového poradenstva
- Spolupráca s kontrolnými a daňovými orgánmi štátnej správy
- Zodpovednosť za mesačné, štvrťročné a ročné závierkové práce
- Spolupráca s interným Shared Services ako kontaktná osoba
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- Pracovné skúsenosti na pozíci senior účtovník z výrobnej spoločnosti ( alebo len účtovník)
- Znalosť anglického jazyka alebo nemeckého jazyka na stredne pokročilej úrovni
- Ekonomické vzdelanie
- Znalosť IFRS štandardov výhodou
- Znalosť SAP
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk